IDIOKRATIJA
Image default

Sin Donalda Trampa optužio Bajdena i Vojni Kompleks da žele VELIKI RAT Kako Njegov Otac Ne Bi Uspostavio Mir

Donald Tramp Mlađi je oštro kritikovao nedavnu odluku administracije Džoa Bajdena da odobri Ukrajini korišćenje raketa dugog dometa, optužujući je da time eskalira tenzije i otvara put ka „Trećem svetskom ratu“ uoči povratka Donalda Trampa na mesto predsednika.
<

Sin novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa, Donald Tramp Mlađi, izjavio je da je nedavna pomoć Ukrajini, koju je odobrila Bajdenova administracija, pokušaj započinjanja „Trećeg svetskog rata“.

Ove izjave dolaze uoči povratka Donalda Trampa u Belu kuću na drugi mandat. Komentari Donalda Trampa Mlađeg usledili su nakon što je predsednik Džo Bajden odobrio ukrajinskoj vojsci korišćenje američkih raketa dugog dometa za ciljanje unutar Rusije.

On je na društvenoj mreži X napisao sledeće: „Izgleda da Vojno-industrijski kompleks želi da se pobrine da započne Treći svetski rat pre nego što moj otac bude imao šansu da stvori mir i spase živote.
Moraju osigurati te trilione dolara.
Proklet bio život!!! Imbecili!“

Mandat Džoa Bajdena završava se 20. januara, istog dana kada je zakazana ceremonija polaganja zakletve novoizabranog predsednika Donalda Trampa.

Odluka Bajdenove administracije izazvala je zabrinutost zbog eskalacije tenzija između SAD i Rusije. Međutim, Tramp tvrdi da bi mogao da okonča sukob.

Novoizabrani predsednik SAD, je takodje tvrdio da bi rat u Ukrajini mogao završiti za 24 sata, medjutim ovaj potez Bajdenove administracije bi mu mogao otežati posao.

Nakon ubedljive pobede na američkim izborima nad demokratskom kandidatkinjom Kamalom Haris, Donald Tramp je viđen u razgovorima sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim i ruskim predsednikom Vladimirom Putinom.

„Kako je predsednik Tramp govorio tokom kampanje, on je jedina osoba koja može okupiti obe strane kako bi pregovarale o miru, radile na okončanju rata i zaustavljanju ubijanja,“ izjavio je Trampov direktor komunikacija, Stiven Čang, za New York Post.

Međutim, Tramp još nije otkrio konkretne detalje svog plana za okončanje rata.

Slični postovi

Zašto se sve ličnosti pojavljuju sa crnim okom?

Nikola Milnovic

Fajzer Očekuje Da Će Zaraditi Oko 36 Milijardi $ Od Kovid 19-Vakcine

Nikola Milnovic

Haos u Srbiji: Blokade, Prebijanja Protesti PROTIV Protesta

Nikola Milnovic
0 0 гласови
Article Rating
Pretplati se
Obavesti o
0 Comments
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
0
Волели бисмо да чујемо ваше мишљење, молимо вас да пошаљете коментар.x
INFINITUM FORM Agencija